Istanbul Serie XIST Pack BRILLANT 14-16-18-20-HOUSSE Bekkens set
Winkels
HOTLINE
BE
Drapeau France France
Drapeau Belgique Belgique
Bandera de España España
Flagge von Deutschland Deutschland
Vlag van Nederland Nederland
Flag of England English
0
Uw mand
Istanbul Serie XIST Pack BRILLANT 14-16-18-20-HOUSSE
  • Lees recensies (0)
  • Gerelateerde accessoires
  • Vergelijkbare producten
  • Istanbul Serie Xist Pack Brillant 14-16-18-20-housse - Bekkens set - Main picture
  • Ref : 117225
  • Gratis bezorging
  • Gegarandeerd lage prijzen
  • Alleen tegen productiedefect gegarandeerd
In voorraad
Binnen 0-0 dagen verzonden
Voorraad in de winkel
Niet verkrijgbaar in de winkel
Het merk Istanbul
Leer meer over het merk Istanbul en ontdek de volledige catalogus.
Het grootste netwerk van winkels in Frankrijk
Vind alle informatie over onze superstores en onze gespecialiseerde boetieks.
Neem contact op met een deskundige
Onze muzikanten en enthousiaste teleconsulenten staan ??klaar om al je vragen te beantwoorden.
Bekkens set
Pakket bekkens uit Istanbul.
Lire la suite
Technische Specificities
  • 14", 16", 18", 20" XIST-serie